Kërko

Nisja nga?
Destinimi ose hoteli?
Data e nisjes
6 - 9 netë
2 të rritur
Lloji Pushimit

Vera 2021 - Paketa charter & Akomodime individuale

Oferta për verën 2021 nga Fibula Air Travel Agency fluturime direkte me charter. Përveç Akomodimit tradicional në Antalia, këtë vitë do të kemi charter fluturim nga Prishtina edhe për në Bodrum. Fibula Travel Agency këtë vitë poashtu organizon fluturime charter nga Shkupit për në Hurghada (Egjipt). Gjithashtu në ofertë Fibula ofron oferta verore 2021 për qëndrime individuale në Shqipëri, Mal të Zi, Bullgari dhe Greqi.

Charter Antalya 2021

Fluturimet charter për në Antalya në vitin 2021 do të realizohen 11 here ne javë. Pushuesit mund të zgjedhin hotele me 3, 4 ose 5 yje. Paketat do të përfshijnë biletën e avionit, akomodimin në hotel dhe transferin nga aeroporti për në hotel dhe anasjelltas.

Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni në newsletter-in tonë, për të mësuar menjiher ofertat e pushimeve me çmime speciale