The Sense Deluxe

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • The Sense Deluxe
 • 60 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Fitness & SPA

THE SENSE DELUXE HOTEL – 5* - KUMKOY – SIDE POZITA: Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 4 km në Side, 65 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Numri total i dhomave 374 në pesë blloqe. Dhoma standarde (26m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.3pax) (37m², një dhomë më të madhe me krevat divan, krevat francez, banjo, max.3pax), dhoma e suvatimit (26m²

Rreth The Sense Deluxe

THE SENSE DELUXE HOTEL – 5* - KUMKOY – SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 4 km në Side, 65 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 374 në pesë blloqe. Dhoma standarde (26m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.3pax) (37m², një dhomë më të madhe me krevat divan, krevat francez, banjo, max.3pax), dhoma e suvatimit (26m², ndodhet në katin përdhesë të hotelit, një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax) , Duplex Dhoma familjare (45m², dy dhoma gjumi, në katin e poshtëm janë dy shtretër, lart në galerinë e hapur është krevat francez, dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush ose vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar me kontroll individual, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije freskuese pas mbërritjes, më vonë vetëm ujë të ripërpunuar çdo ditë), çaj, up, kuti të sigurt, LCD TV me programe satelitore dhe kanale muzikore.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, mëngjes dhe pasdite snacks, darkë dhe rostiçeri natën vonë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale prej orës 10.00 deri në orën 24.00, restorantet A'la Carte me rezerva paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre, lëngje frutash të freskëta vetëm për mëngjes, shërbim akulloresh vetëm pasdite. Nuk përfshihen: pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, pije në shishe, të gjitha pijet pas orës 24.00.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor me bufe të hapur, restorante A'la Carte- Osmanli - Kuzhina turke, Lagos - Restorant i peshkut, La Vitas - Kuzhina italiane, +16 Restorant A'la Carte, bare rreth kompleksit të hotelit. Doktor, baby sitter, lavanderi, fustan flokësh, telefon, faks, internet, zona pazar, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti WI-FI në zonat e përgjithshme është pagesë shtesë.
PLAZHI:
Plazhi i hotelit, 150 metra nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rritur dhe fëmijë, palestër, sauna, banjo turke, pingpong, volej në plazh, bilardo. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, qendra SPA dhe Wellness dhe masazh. Programet argëtuese të buta gjatë ditës. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, me mini disko në mbrëmje.

www.emirhotels.com
Lokacioni