Porto Bello Hotel Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Porto Bello Hotel Resort & Spa
 • 98 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Afër qendrës së qytetit
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Porto Bello Hotel Resort & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur pranë plazhit të njohur Konyaalti, 8 km prej qendrës të qytetit Antalya dhe 20km prej aeroportit. 

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 346 dhoma. Dhoma standarde (22m2, një dhomë gjumi, një banjo, 2+1pax), dhoma familjare (48m2, dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max4pax) dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Të gjitha dhomat janë me ballkon me pamje nga deti dhe mali, banjë private me dush dhe telefon, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë të rimbushur cdo ditë), qilim në dysheme, TV satelitor me kanale muzikore, Internet WI-FI

 • Shërbimi:

  All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë, darka, pasdite kafe, çaj, ëmbëlsira, në mesnatë ushqim i lehtë, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore, Beach bar nga 10:00 – 18:00. A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Nuk janë përfshirë: Pijet nga importi, lëngu i freskët, shërbimi në dhomë, pijet në Disco

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet: Italian, Peshku, Turk,  bare përgjatë kompleksit të hotelit. Qendra tregtare, floktari, larje rrobash dhe pastrim kimik, Mjeku, kujdestar i fëmijëve, shërbimi në dhomë, telefoni, faksi, internet dhe lojërat në kompjuter, rent a car janë me pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat në plazhin e njohur Konyaalti, peshqirët, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë. Ka kalim ndër tokësor për në plazh.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme, pishinë për fëmijë, teren për tenis, pingpong, pikado, qendra fitnesi, saunë, banjë turke, volejboll plazhi. Ndriçimi për teren për tenis, pajisjet, sportet ujore me motor, masazhi, SPA & beauty qendra janë me pagesë.

  Program animues gjatë ditës dhe program special në mbrëmje. Mini club për fëmijë prej 04-12 vjet.

  RENOVIMI: DIMER 2019

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni