Maqedoni

 

 

* IZGREV HOTEL SPA

& AQUAPARK * 

★★★★★

 


 

Pozita: Kompleksi Hotelierik IZGREV SPA & AQUAPARK gjendet në mes të pyllit të mrekullueshëm me pisha në breg të liqenit të Ohrit. 5km nga qendra e qytezës së Strugës, 15km nga aeroporti i Ohrit dhe 20km nga qyteti i Ohrit.

 

Akomodimi: Hoteli posedon kapacitet për 621 mysafir në gjithsejt 201 dhoma dhe apartmane nga të cilët: 160 dhoma standarde 2+1, 19 dhoma familjare për max. 4 persona, 6 dhoma të ndërlidhura për max. 4 persona, 13 apartmane për max. 5 persona. Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistem klimatizimi, arkë, TV LCD, TV satelitor, mini bar, qilim në dysheme, ballkon, telefon direkt, 24 orë shërbim në dhomë, WI FI, dush apo vaskë me pajisjet e banjës, tharëse flokësh.

 

Shërbimi: Fjetje me mëngjes dhe Gjysëm pansion (mëngjesi dhe darka)

 

 

Përshkrimi: Hoteli IZGREV ofron komoditet dhe atmosferë të shkëlqyer në hapësirë prej 90.000м2 dhe me plazh private me gjatësi prej 500м. Restoranti i hotelit ka kapacitet për 150 persona, ballkon me kapacitet për 150 persona, bodrum verërash, qendër fitnesi, sallë konferencash, qendër SPA me banjë Turke, saunë, masazhë, pishinë të brendshme, Aqua Park me hapësirë prej 15.000 м2 me 6 pishina, teren për tenis, baskëtboll, mini golf, mini futboll, volejboll në plazh, ping-pong, biliardo, parking privat, restorant peshku në afërsi të hotelit dhe portit. 


 


 

 

Çmimet për Person
Tipi i Dhomes Shërbimi 15.07.2021 - 31.08.2021

DOUBLE ROOM

BB 42
HB 54€
SINGLE ROOM BB 63€
HB 75€

 

Në çmim përfshihet:

Akomodimi me mëngjes
Përdorimi i SPA
Pishinë e brendshme
Sauna
Fitness
Banje Turke

 

Çmimet mund ti gjeni në këtë link : pdf.png

 

360 Virtual Tours