Delphin Be Grand Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Delphin Be Grand Hotel
 • 50 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Best buy
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

DELPHIN BE GRAND RESORT - 5* - LARA – ANTALYA POZITA: Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,10 km nga qendra e qytetit, 8 km nga aeroporti i Antalias. VENDOSJA: Numri total i dhomave 837 në katër blloqe. Dhoma standarde BE Trendy 313 (35m ², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma standarde BE Large 295 (42m², një dhomë gjumi me krevat f

Rreth Delphin Be Grand Hotel

DELPHIN BE GRAND RESORT - 5* - LARA – ANTALYA

POZITA:
Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,10 km nga qendra e qytetit, 8 km nga aeroporti i Antalias.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 837 në katër blloqe. Dhoma standarde BE Trendy 313 (35m ², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma standarde BE Large 295 (42m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma Superior BE romantike 56 (32m², dhoma gjumi me një krevat francez, një banjo, max.2pax), Dhoma Superior BE Delux Loft 13 (41m², max.2 pax), BE Family Një dhoma 110 (56m², dy dhoma gjumi të ndara, një me krevat francez një tjetër me dy shtretër të vetme, një banjo, max.4 + 1pax), BE Family Loft 17 (70m², duplex, shtretër, një krevat divan dhe një ose dy shtretër të vetme, dy dushe, max 4 + 1pax), BE Family B - 3 dhoma (80m², dy dhoma gjumi të ndara, një me krevat francez, krevat dhe krevat divan, një banjo, max.3 + 2pax), BE Suit - 12 dhoma (123m², dy dhoma gjumi dhe një sallon, një banjo, max.4pax), BE Royal - 4 dhoma (104m², dupleks, dy dhoma gjumi , dy bathr sauna, max.4pax), BE Mbreti - 1 dhomë (352m², duplex, dy dhoma gjumi vetëm me krevate franceze, dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj dhe çaj, , parket laminat, internet Wi-Fi në dhoma, TV LCD me programe satelitore dhe muzike.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, darkë, snacks gjatë ditës dhe rostiçeri natën vonë, bufe për fëmijët, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, lëngje frutash të freskëta, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, mini bar në dhoma rimbushet çdo ditë me pijet joalkoolike dhe birrën. Nuk përfshihen: V.S.O.P. konjak, uiski premium dhe vera të veçanta vendore dhe të importuara, pije energjetike dhe birra të importuara, qoshe puro, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor Sunflower, për shërbimin e hapur bufe, restorante A'la Carte - kuzhinë Sultan-Turke, kuzhinë Sakura -Far East, Ristorant Rugiano - kuzhinë italiane, restorant Mermaid - restorant peshku, Jaipo - kuzhinë meksikane, Atlantes - kuzhinë greke, me rezervë më parë, bare në vende të ndryshme në kompleksin e hotelit, Ikat - Mish & Verë, bar White Disco. Doktor, lavanderi dhe pastrim i thatë, dëgjojnë bufe, babysitting, telefon, faks, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, qendra tregtare janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit, dërgoni, me peshqirë, shtretër dielli dhe cadra dielli janë falas. Pavionet në plazh dhe pishinë janë me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura (një është Semi Olympic), pishina shtëpie, pishina për fëmijë, Aqua Park me 9 rrëshqitje, Jacuzzi në pishina, fusha tenisi, pingpong, futboll mini, volejboll plazhi, shigjetë, palestër, sauna, pa pagese. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi, mësime tenisi, sallon bukurie, qendër SPA, masazh, bowling, bilardo, dhomë lojë, shkollë zhytjeje. Argëtuese çdo ditë me programet e përditshme, garat dhe programet e shfaqjes në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-07 vjeç, dhe klubi Midi nga mosha 08-12 vjeç, disko speciale për fëmijë, kinema, shfaqje animacioni.


www.delphinhotel.com
Lokacioni