Seaden Sea Planet Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Seaden Sea Planet Resort & Spa
 • 60 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Best buy
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Seaden Sea Planet Resort & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 12km nga Manavgat dhe 72km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 460. Dhomat standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhomat standarde Comfort janë të njëjta me standardet, por me deti të drejtpërdrejtë nga katet e sipërme, dhoma familjare (48m², dy dhoma gjumi të ndara me derë në mes, një banjo, max.4pax) dhe 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë pas mbërritjes, përditshme rifreskuar me ujë), arkë(pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darka, ushqime të lehta në orët e vona, akullore gjatë ditës, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore, Beach Snack Bar nga 10:00 – 18:00, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Me pagesë: të gjitha pijet nga importi, të gjitha pijet në shishe, lëngjet e freskëta frutash, verërat speciale, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në qendrën Wellness dhe Disko.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për bufe të hapur, A’la Carte Restorantet - Turk, Italian, Ushim Deti, Meksikan dhe e Lindjes së Largët, bare përgjat kompleksit hotelierik, Disko. Me pagesë: mjeku, kujdestare për fëmijë, floktari, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, lajre rrobash dhe pastrimi kimik, qendër tregtare, rent a car. WI-FI internet është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, me rërë, guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, ping-pong, volejboll plazhi. Me pagesë: Sportet ujore, qendër Wellness dhe e bukurisë, masazhi, biliardo.
  Programe argëtuese me ekipe profesionale gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje, kinema, Mini klub për fëmijë me programe gjatë ditës dhe mini Disko në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni