Calista Luxury Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Calista Luxury Resort
 • 94 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Hotel deluxe
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Në plazh
 • Rekomandimi ynë
 • SPA & Wellness
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Best buy
 • Ekskluzive
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Calista Luxury Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni