Kirman Hotels Belazur Resort & SPA

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Kirman Hotels Belazur Resort & SPA
 • 61 fotografi
 • Aqua park
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Pishinë e hapur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Kirman Hotels Belazur Resort & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent, 45km nga Antalya dhe 40km nga aeroporti i Analisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 552 dhoma në shtatë blloqe katër katëshe. Dhomat standarde (29m², max.2+1pax një dhomë gjumi dhe një banjë), dhoma Familjare (39m², 2 dhoma gjumi me derë ndarëse, max.4+1pax) dhe 5 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjë private me dush/vaskë, tharëse flokësh, sistem qëndror klimatizimi (punon sipas kushteve klimatike), telefon direkt, mini bar (ujë, lëngje joalkoolike rimbushet çdo ditë), arkë, TV satelitor me kanale muzikore, ballkon. Internet WI-FI është pa pagesë.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqime të lehta në plazh, kafe pasdite, çaj dhe ëmbëlsira, akullore gjatë ditës, darka dhe ushqim i lehtë në mesnatë, këndi për foshnje i hapur 24orë. Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standarde nga importi, A’la Carte restorantet në mbrëmje me rezervim paraprak dhe një herë gjatë qëndrimit. Me pagesë: pijet speciale të importuara, pijet në shishe, lëngjet e freskta frutash, , Clark Geble Bar nga 02:00 - 08:00 nargile.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet: Lavanda - Italian, Turca -Turk, Zuma-Meksikan, Balik – Peshkë, bare përgjatë kompleksit hotelier. Me pagesë: Mjeku, kujdestare e fëmijëve, floktari, qendra tregtare, telefon, fax, rent a car. WI-FI interneti është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë dhe guralecë. Shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, teren për tenis, Jacuzzi, fushë tenisi, volejboll plazhi, basketboll, ping-pong. Me pagesë: Sauna, masazhi, ndriçimi për fushë tenisi, sportet ujore me motor, SPA & qendra e bukurisë, bowling dhe bilardo.
  Program zbavitës me grupe speciale gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Poashtu mbrëmje Gala, netë Italiane, Turke.... Mini klub për fëmijë 04 – 12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni