Senza The Inn Resort & SPA

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Senza The Inn Resort & SPA
 • 25 fotografi
 • Aqua park
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Kids free
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Senza The Inn Resort & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Turkler, 15 km në qendër të qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalya.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 425. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare duplex (30m², dhoma gjumi në çdo kat si galeri, Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon fiks direkt, mini bar (pije joalkoolike dhe ujë në check-in, pastaj vetëm ujë), arkë (pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - Restoranti kryesor me byfe të hapur , drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, rostiçeri në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe disa standarde, nga ora 10.00 deri në orën 24.00, restorantet A’La Carte me rezervim tre ditë më parë dhe një herë në një qëndrim, plazh dhe shërbim të snacks nga ora 10:00 deri në 17:00, akullore gjatë disa orëve të caktuara. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listë, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A'la Carte: Fish Inn - restorant peshku, Turk Inn - kuzhinë turke, bar lobi, bar pishine, bar në plazh. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, floktari, telefon, faks, internet, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, Rent A Car pagesë shtesë. Lidhje interneti WI - FI është pagesë shtesë

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, 400m nga Hotel, guralec, me shtretër dielli dhe cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. (Ka një tunel në plazh, ose mysafirët mund të përdorin shërbimin e transportit pa pagesë.)

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina për fëmijë dhe të rritur, pishina për fëmijë, shesh lojërash, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, pingpong, fushë tenisi, volejboll plazhi. Tarifa shtesë janë: sportet e ujit, prozhektor për fushë tenisi, bilardo, SPA & qendra e bukurisë, masazh. Programet zbavitëse gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 -13 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, mini disko në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni