The Lumos Deluxe Resort Hotel&Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • The Lumos Deluxe Resort Hotel&Spa
 • 96 fotografi
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth The Lumos Deluxe Resort Hotel&Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kargicak, 155 km nga aeroporti Antalya dhe 15 km nga qendra e qytetit Alanya

 • Vendosja:

  Numri total i dhomës 331. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (50-60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, dy banjo, max.5pax), Dhoma luksoze (32m², një dhomë gjumi, një banjo me Jacuzzi në tarracë, të gjitha dhomat janë pamje e tokës, max3+1pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem me ajër të kondicionuar WRF, telefon me dalje direkte, mini bar (pije freskuese dhe ujë pas mbërritjes, më vonë uji dhe uji mineral të rimbushur çdo ditë), çaj, arkë, TV satelitor LCD dhe kanale muzikore, parket laminat dhe ballkon, lidhje interneti WI-FI.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - Restoranti kryesor me byfe të hapur , drekë, ëmbëlsira pasdite, çaj, kafe, darkë dhe meze të lehtë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, bar-rostiçeri, pije në plazh nga ora 10.00-18.00 janë përfshirë në çmim, restorantet e A'la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije speciale të importuara, verëra të veçanta, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, tub uji dhe bar Vitamini

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , një restorant A la carte - osman dhe mesdhetar, bar Lobby, bare pranë pishinë dhe në plazh, klubi Disco. Doktor në kërkesë, floktar, lavanderi, telefon, faks, internet kafe dhe lojëra kompjuterike janë pagesë shtesë.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit - dërgoni dhe guralecë, (150m nga hoteli), me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, banjë turke, sauna, dhomë me avull, dhomë kripë, pingpong, palestër, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë: Sportet e ujit, SPA & Beauty Center, bilardo dhe lojëra kompjuterike. Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet e shfaqjes në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë dhe programe të ndryshme, mini disk në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni