Siam Elegance (Renovated in 2022.)

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Siam Elegance (Renovated in 2022.)
 • 47 fotografi
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Animacion
 • Budget
 • Best buy
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Siam Elegance (Renovated in 2022.)

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent, 40km prej aeroportit të Antalisë dhe 50km prej qendrës
  së Antalisë.

 • Vendosja:

  Numri i dhomave është 515 në tri ndërtesa . Dhomat standarde (27m², një dhomë gjumi një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.3pax), Dhoma familjare (45m², ndodhet në katin e fundit të hotelit, dy dhoma gjumi katin e sipërm si një galeri dhe një banjo, max.4pax ), Grand Suit (74m², në katin e sipërm, dupleks me shkallë të hapur, një sallë pritjeje, dy dhoma gjumi, dy banjo, max.5pax), Suit Junior (31m², një dhomë gjumi, një banjo me Jacuzzi dhe pamje nga deti, banjo, max.2 pax+inf), dhe dy dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush kabllo dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije të freskëta rimbushur çdo ditë), arkë, TV LCD satelit me kanale muzikore, dhe detektor zjarri, parket laminat dhe ballkon me anën e detit ose pamje kopsht.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – 24 orë shërbim pije dhe ushqim, bife e hapur për mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë dhe darkë, bife për fëmijë dhe ushqim dietal në restorantin kryesor, kënde me ushqim të lehtë gjatë tërë ditës, A’la Carte restorant me rezervim paraprak në njërën prej tyre nuk lejohen fëmijët nën moshën 12 vjeçare, mini bar me ujë dhe lëngje freskuese rimbushur çdo ditë, të gjitha pijet lokale dhe alkoolike standarde dhe pije joalkoolike. Pijet luksoze të importuara, të gjitha pijet në shishe, verërat speciale, pijet energjike, pijet e importuara të cilat nuk janë në listë dhe shërbimi në dhomë janë me ekstra pagesë.

 • Përmbajtja:

  Samui – restoranti kryesor me bife të hapur, A’la Carte restorantet – La Luna (kuzhine italiane), Khun Mae (kuzhina e lindjes së largët), Sarai (restorant peshku), snack restorant dhe bari – Pattaya, café Chai, lobi bar, bar në pishinë dhe Charma Disko Klub. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, floktari, pastrimi kimik, shitore, telefon, faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike janë me ekstra pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me rërë dhe guralecë. Shtretërit, ombrellat si dhe peshqirët janë pa pagesë. Cabanas në plazh dhe nga pishinat janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshëm për të rritur dhe fëmijë, mini luna park, rrëshqitëse në ujë, qendër fitnesi, banjë turke (hammam), saunë, fushë tenisi, mini golf, volejboll plazhe, basketboll, sporte ujore pa motor janë pa pagesë. Masazhi, qendra SPA, birilat, bilardo, tenisi me ndriçim, orët e tenisit si dhe pajisjet për tenis janë me ekstra pagesë. Programe argëtimi gjatë ditës, lojëra sportive në pishinë, në mbrëmje “show” programe, muzikë live. Programe speciale për fëmijë në Mini club për fëmijë me mosha 04-12 vjeç.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni