Bilem High Class Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Bilem High Class Hotel
 • 26 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Afer plazhit
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Bilem High Class Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni