Viti i Ri te Stela Resort ★★★★
Tiranë - Shqipëri

 
 •  
  31 Dhjetor
 •  
  Festat e Fundvitit
 •  
  Darka Gala
 
prej € 90
Periudha
Oferta
Çmimi
 
31 Dhjetor Viti i Ri
Darka Gala
€ 90
Për personViti i Ri Menu

Sallatë "New Year"

Bajame me Kripe dhe fruta te thata

Pjate Djathrash me Gliko Fiku

Brusketa me Melci pate dhe Filadelfia

Pihania me Salce "Agro Dolce dhe Kerpudha PortobeloFileto Viqi me salce Tartufi, salce gorgonxola dhe kerpudha porcini mix, patategratin

Gjel deti me pershesh tradicional

Fruta Dimerore

Embelsira Festive

Pije pa limit

Birre, Vere e Kuqe, Vere e Bardhe, Pije freskuese dhe Uje


 

Në çmim përfshihet

 • Darka GALA
 • Pije te perfshira
 • Muzike live
 • Free Parking
 • Free Wi-fi

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim:

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnëkushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel