Viti i Ri në Max Royal G & SPA ★★★★
Golem - Shqipëri

 
 •  
  31.12.2023
 •  
  Viti i Ri 2024
 •  
  Darka Gala
 •  
  Akomodim
 
prej € 139
Periudha
Tipi i dhomës
Shërbimi
Akomodimi
Çmimi
 
31.12.2023
Double Room
Darka Gala
Vetëm Darka Gala
€ 139
Për person
31.12.2023
Double Room
Darka Gala
1 natë
€ 169
Për person
Nata Gala Menu

Antipasta
Sallatë Royal
Valeriana, Karkaleca, Fruta, Stika, Salcë Frutash

Brusketa
Pesto, Domate të thara, Ullinj

Djath me Kadaif
Gliko Luleshtrydheje & Fara Susami

Crudo Royal
Karkalec, Oktapod & Levrek

Skewers
Tortellini të mbushura me djath, Ullinj Kalamata, Cherry tomatoes, Sallam, Mozarella e freskët

Kele Gafore

Kryesore
Rigatoni me Karkalec

Karkalec, Asparaguj, Pomodorini, Djath Grana

Fileto Levreku
Verë, Limon, Arra

Gjel Deti, Përshesh


Embëlsira
Bakllava me Fëstëk, Akullore

Fruta

Pije pa limit


 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim në Hotel
 • Coctail mireseardhje
 • Mëngjes
 • Darka GALA
 • Pije te perfshira:Vere te bardhe/vere te kuqe, Birre, Coca-Cola, Fanta, Lengje Frutash, Raki, Uje
 • Muzike live+DJ (me kengetar te mirenjohur te muzikes shqiptare)
 • Photobooth
 • Aktor Humori
 • Spektakel me fishekzjarre ne oren 00:00
 • Wheel of fortune me dhurata
 • Vizita e babagjyshit per te sjell gezim dhe dhurata per te vegjelit ne Max Royal G
 • Dekorim me motivet e festave ne Max Royal G
 • Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00)
 • Pishinen dimerore
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Peshqiret e SPA
 • Free Wi-fi
 • Free Parking
 • Sigurim 24h

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim:

 • Çmimet janë për person
 • Femija i pare nga 0-4 vjec eshte pa pagese
 • Femija i dyte nga 0-4 vjec 50% zbritje
 • Femija i trete nga 0-4 vjec 50% zbritje
 • Fëmijët nga 5-10 vjec 50% zbritje
 • Fëmijë;t mbi 11 vjec paguajne cmim te plote
 • Personi i vetem ne dhome paguan 80% te dhomes double.
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe në se rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel