Park Hotel Pirin ★★★★★

Park Hotel Pirin ndodhet në mesin e maleve Pirin në vendpushimin e Sandanskit. Hoteli ofron dhoma të ndritshme dhe elegante, Wi-Fi pa pagesë dhe parkim privat falas.
Restoranti mesdhetar ofron kuzhinë franceze, italiane dhe spanjolle. Ka një bar lobi dhe një bar piano me muzikë live.
Pirin Park Hotel ofron masazhe, terapi aromatike dhe trajtime bukurie. Përdorimi falas i një Sauna Park, duke përfshirë saunën Finish, sauna bio dhe një banjë me avull, si dhe një pishinë të brendshme, një palestër dhe një pishinë për fëmijë është në dispozicion për mysafirët.

 •  
  Sezona 2022/23
 •  
  nata
 •  
  Half Board
 •  
  Akomodim
 
 
nga € 48
AkomodimiShërbimi01.12.2022 - 30.01.2023
 e Diele - e Enjtee Premte - e Shune
Shtretër në 1/2 dhomë LuxHalf Board€ 48€ 56
1/1 dhoma LuxHalf Board€ 70€ 73
APP - Rent / max 3 persona ose ( 2adl -1chd)Half Board€ 164€ 174
Çmimi për 5+ netëHalf Board€ 48 nata€ 48 nata
POLITIKAT E HOTELIT 
Fëmija deri 03.99 vjeçBed & BreakfastFREEFREE
Fëmija nga 3.99 vjeç (krevat shtesë ose krevat fëmijësh)Bed & Breakfast€ 14€ 14
Fëmija nga 04 - 11.99 vjeç (Shtretër të rregullt)Half Board50% Zbritje50% Zbritje
Shtretër shtes për të rriturHalf Board50% Zbritje50% Zbritje
Shtesa për dark për fëmijëtHalf Board€ 18 nata€ 18 nata

Ne çmim përfshihën

 • Akomodimi në Hotel
 • Mëngjesi dhe Darka
 • Fitness Center
 • Pishinë, pishinë për fëmijë, xhakuzi, sallë lojërash me animator profesionist
 • Sauna finlandeze, sauna bimore, banjë me avull- caldarium/laconium, dhomë relaksi
 • WI-FI
 • Parking

Ne çmim nuk perfshihet

 • Shërbimet shtesë
 • Transporti
 • Taksa turistike 10€ për person

Shënime:

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Travel Agency!