Hotel Frojd ★★★★

Me pamje nga plazhi, Hotel Frojd ofron akomodim me 4 yje në Shëngjin dhe ka një kopsht, sallë pritjeje të përbashkët dhe tarracë. Me një restorant, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe këmbim valutor për mysafirët.
Plazhi i Shëngjinit është 600 m nga Hotel Frojd, ndërsa Plazhi Ylberi është 1.5 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza e Tiranës, 49 km nga hoteli.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
 •  
  Sezona 2023
 •  
  Nata
 •  
  Half Board
 •  
  Akomodim
 
 
prej € 38
Periudha
Tipi i dhomës
Shërbimi
DBL/TRPL
QUAD/FAMILY
Sea View
01-30 Shtator
Standard Room
Half Board
€ 38
€ 35
€ 45
 

Politikat për fëmijet

Femijet 0-2.99 vjec jane falas
Femijet 3-10 vjec paguajne 50 % te cmimit
Femijet +10 vjec paguajne cmim te plotë
Femijet paguajne 10 Euro per 1 krevat shtese
Maksimumi i krevateve shtese qe lejohet ne dhome eshte një

 


Në çmim përfshihet

 • Akomodimi
 • Mëngjesi
 • Darka
 • Nje çader me 2 ulese
 • Parking
 • WI-FI


Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel