Corendon Playa Kemer

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Corendon Playa Kemer
 • 38 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Corendon Playa Kemer

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni