Eftalia Marin

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Eftalia Marin
 • 63 fotografi
 • Waterpark
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Pishinë e hapur
 • Fitness
 • Fitness & SPA

AR-SA">EFTALIA MARIN - 5* - TURKLER - ALANYA mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language: EN-US;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Pozita: mso-fareast-font-family:Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language: EN-US;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Hoteli është i vendosur në regjionin Turkler, 18m nga qendr

Rreth Eftalia Marin

AR-SA">EFTALIA MARIN - 5* - TURKLER - ALANYA

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Turkler, 18m nga qendra e Alanyes dhe 100km nga aeroporti i Antalyes

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 491 në dy ndërtesa kryesore. Dhomat standarde (28m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.3+1pax), dhomat e mëdha, (32m2, një dhomë gjumi më e madhe me krevat dyshe, një banjo, max.3+1pax), dhomat familjare tipi A (62m2, dy dhoma gjumi të ndara me një derë, një banjo, max.4+1pax ).Të gjitha dhomat janë me banjo private me tush kabin dhe tharëse flokësh, sistem qendrore të klimatizimit e cila punon sipas motit, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pijë të lehta të rimbushura çdo javë), arka, TV satelitor me kanale muzikore, balkon.

Shërbimi: Ultra all inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, kafe, pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore nga 10:00 – 24:00, A’la carte restorantët me rezervim paraprak dhe vetëm një herë gjatë qendrimit, akullore në pool bar. Nuk janë të përfshira: të gjitha pijet e importuara, të gjitha pijet në shishe, lëngjet e freskta, pijet në disko, shërbimi në dhomë.

Përmbajtja: Restoranti kryesor për shërbim të hapur të byfes, A’la carte restorantët Turke dhe Italiane, lobby bar, pool bar, beach bar. Mjeku me kërkesë, pastrimi i rrobave, kujdestari i fëmijëve, floktari, telefoni dhe faksi, interneti, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI është pa pagesë në vende publike.        

Plazhi: Hoteli posedon plazh privat(400m larg) me guralec, shtrëtërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë. Transporti për në plazhë gjatë gjithë ditës.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua park, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, ping-pong, fushë tenisi, basketball, vollejball në plazh. Me pagesë shtesë janë: sportet në ujë, saunë, ndriçimi i fushës së tenisit , biliardo, qendra e bukurisë, masazh.
Programe argëtuese gjatë ditës, në mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijët me moshë nga 04 – 12

www.eftaliahotels.com


Lokacioni