Trendy Aspendos Beach Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Trendy Aspendos Beach Hotel
 • 44 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Trendy Aspendos Beach Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Gundogdu 12 km në Side dhe Manavgat dhe 55 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 442 në gjashtë blloqe. Dhoma Standard (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma Standard (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare me krevate marinari (24m², një dhomë gjumi me shtrat francez dhe krevat marinari, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (32m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax) dhe dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, mini bar (ujë, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kettle, kafe dhe çaj të vendosur, kasafortë (pagesë shtesë), Internet WI-FI, TV satelit dhe muzikë kanale, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive - bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, mëngjes në mëngjes dhe pasdite, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00-24.00, akullore në snack bar gjatë orëve të caktuara, pastiqeri, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim . Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe në kanaqe, pije energjetike, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, pije në disko.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për byfe të hapur, restorante A'la Carte: kuzhinë turke, italiane, Mesdhe dhe Lindje të Largët, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendër tregtare, Rent a Car   pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në zonat dhe dhomat e përgjithshme është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, fushë tenisi, banjë turke, sauna, pingpong. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, bowling, lojëra kompjuterike, qendër Bukuri dhe masazh, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni