Side Mare Resort Spa

  1. Turqi
  2. Antalya
  3. Side
  • Side Mare Resort Spa
  • 24 fotografi
  • Fëmitë deri në 14.99 vjeç - pa pagesë në hotel

SIDE MARE RESORT & SPA – 5* - KUMKOY - SIDE POZITA: Hotel është e vendosur në regjionin Kumkoy, 3 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 320 në një ndërtesë kryesore dhe një tre kate aneks ndërtimi me lidhje në mes. Dhoma standarde (një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), dhomat e ekonomisë (të vendosura në shtojcën e ndërtesës, por të njëjta si dhomat

Rreth Side Mare Resort Spa

SIDE MARE RESORT & SPA – 5* - KUMKOY - SIDE

POZITA:
Hotel është e vendosur në regjionin Kumkoy, 3 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 320 në një ndërtesë kryesore dhe një tre kate aneks ndërtimi me lidhje në mes. Dhoma standarde (një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), dhomat e ekonomisë (të vendosura në shtojcën e ndërtesës, por të njëjta si dhomat standarde), Dhoma të mëdha (një dhomë gjumi më e madhe me krevat francez + 2pax), Dhomat e kyçjes (dy dhoma gjumi me dyert në mes, një banjo, maks. 4pax) dhe 2 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Dhomat janë me banjo private, tharëse flokësh, sistem qendror të klimës që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (uji dhe uji mineral pas mbërritjes, më vonë uji të rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt (shtesë), dysheme qeramike ose laminat , LCD TV me programe satelitore, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra all Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, tortë pasdite, biskota, snacks, darkë, darkë në mbrëmje, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 deri në orën 24.00 krem gjatë orëve të caktuara, bar nga plazhi prej orës 10.00 deri në orën 16.00. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: pije të importuara, të gjitha verërat e shisheve vendore dhe të importuara, shampanjë e importuar, kafe turke, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, bar pishinë, bar Beach, bar Lobby. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në zonën e Lobit është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit, 400m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Ka një autobus lokal në plazh pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, katër rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi, basketboll, kungull, mini golf. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme, Mini Disco në mbrëmje.

www.sidemarehotels.com


Lokacioni