Selectum For Two Side

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Selectum For Two Side
 • 20 fotografi
 • Për çifte
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

HEAVEN BEACH RESORT & SPA – 5* - KIZILAGAC – MANAVGAT (+16) POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti I Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 263. Dhoma standarde (28m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.2pax), Pamje e larte e detit (dy dhoma gjumi pa dyer ndermjet, nje banjo, max.4pax), Dhoma luksoze (45-64m², nje dhome gjumi, nje dhomen e

Rreth Selectum For Two Side

HEAVEN BEACH RESORT & SPA – 5* - KIZILAGAC – MANAVGAT (+16)

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti I Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 263. Dhoma standarde (28m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.2pax), Pamje e larte e detit (dy dhoma gjumi pa dyer ndermjet, nje banjo, max.4pax), Dhoma luksoze (45-64m², nje dhome gjumi, nje dhomen e ndjenjes, Jacuzzi, max.2pax), kostum Premium dhe 6 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj, kanale muzikore, dysheme të laminuara, ballkon. Lidhje interneti WI - FI pa pagesë.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, kafe pasdite, çaj dhe kohë çaji, darkë, darkë natën vonë, akullore gjatë orëve të caktuara nga bar pishinë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, lëng frutash të freskëta vetëm për mëngjes, A'la Carte Restorante me rezervë më parë dhe vetëm një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, verëra të veçanta, tub uji, puro, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor , Restorante A'la Carte - Lalezar - Kuzhina turke, Cielo A'la Carte - Ushqim deti, Tanuki - kuzhinë e Lindjes së Largët, baret rreth konceptit të hotelit, Disco club. Mjeku, babysitting, tharëse flokësh, telefon, faks, lavanderi, pastrim kimik, hekurosje, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin

PLAZHI:
Plazh, guralec dhe rërë e hotelit, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Pavionet private janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rriturit, palestër, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, SPA & Beauty qendra, masazh, shkollë zhytjeje, bilardo, bowling, lojëra kompjuterike. Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës dhe shfaqjen e programeve në mbrëmje.

www.heavenbeach.com


Lokacioni