Bieno Club Sunset Hotel & Spa

  1. Turqi
  2. Antalya
  3. Side
  • Bieno Club Sunset Hotel & Spa
  • 65 fotografi
  • Plazh me rërë
  • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
  • Pishinë e hapur
  • Kids free
  • Fitness

mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">BIENO CLUB SUNSET HOTEL & SPA - 5* - COLAKLI - SIDE mso-fareast-font-family:"Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Pozita "Times New Roman"">: Hoteli është i vendosur në rajonin Colakli, 55 km nga aeroporti Antalia, 11 km në qendër të qytetit Side. "Times New Roman""> mso-fareast-font-family:"Times New Roman"">Vendosja "Times New R

Rreth Bieno Club Sunset Hotel & Spa


BIENO CLUB SUNSET HOTEL & SPA - 5* - COLAKLI - SIDE

Pozita: Hoteli është i vendosur në rajonin Colakli, 55 km nga aeroporti Antalia, 11 km në qendër të qytetit Side.

Vendosja: Hoteli posedon gjithësej 270 në tri blloqe. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max 2 + 1pax, disa dhoma janë me krevat marinari kështu max.2 + 2pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (rimbushjen e ujit vetëm çdo ditë), kuti të sigurt (pagesë shtesë), parket laminat, TV satelit dhe kanale muzikore.

Shërbimi: All Inclusive PLUS – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, paradite ushqim i lehtë, drekë, pasdite, darkë, akullore shërbyen orë të caktuara gjatë ditës, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike në familje deri në orën 00.00, ushqim dhe pije në restorant Snack në Plazhi prej orës 10.00 - 18.00, restorant A'La Carte me rezervë paraprakisht dhe një herë në qëndrim. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: pije të importuara dhe kokteje, të gjitha llojet e pijeve në Disco club, lëngje frutash të freskëta, kafe turke dhe të gjitha pije alkoolike në shishe dhe verëra të veçanta.

Përmbajtja: Restoranti kryesor - me tarracë të hapur, restorant A'la Carte, restorant snack dhe bar në plazh, bare rreth kompleksit të hotelit. Shërbimi mjekësor, babysitting, lavanderi, telefon, faks, internet kafene, lojërat kompjuterike, qera një makinë, qendra tregtare janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi është pagesë shtesë.

Plazhi: Plazhi: Plazhi privat i hotelit 550m larg, me krevate dielli, cadra dielli, dyshekë pa pagesë. Peshqir plazhi me depozitë.

Sporti dhe argëtimi: Pishina për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, banjo turke, sauna, palestër, pingpong, volejboll plazhi. Të gjitha llojet e sporteve të ujit, bilardo, lojërat kompjuterike, masazh dhe SPA Qendra janë me pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës, programet në mbrëmje, Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç me programet speciale gjatë ditës, shesh lojërash dhe në mbrëmje me Mini Disco.



https://www.bienohotels.com/


Lokacioni