Alexia Resort Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Alexia Resort Spa
 • 53 fotografi
 • SPA & Wellness
 • Plazh me rërë
 • Afer plazhit
 • WiFi falas
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Alexia Resort Spa

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni