Alba Royal

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Alba Royal
 • 31 fotografi
 • WiFi falas në vende publike
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Alba Royal

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni