Akdora Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Side
 • Akdora Resort Hotel
 • 28 fotografi
 • Afër qendrës së qytetit
 • Plazh me rërë
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Akdora Resort Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni