Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Venezia Palace Deluxe Resort Hotel
 • 58 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni