Miracle Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Lara
 • Miracle Resort Hotel
 • 46 fotografi
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Rekomandimi ynë
 • Plazh me rërë
 • Aqua park
 • Animacion
 • WiFi falas
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Miracle Resort Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 15 km nga aeroportit i Antalisë dhe 11km nga qendra e qytetit Antalya.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 691 dhoma.Dhoma standarde (28-34m²; 3+1pax) , dhoma Familjare (dy Dhoma gjumi me derë ndarëse, max.4+2pax), 11 dhoma për persona me aftësi të kufizuara Të gjitha dhomat janë me ballkon, banjë private dhe tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror (punon sipas kushteve klimatike), telefon direkt, tepison në dysheme, arkë, mini bar (ujë, pije joalkoolike dhe birra, biskota të thata dhe çokollata rimbushen çdo ditë) dhe TV satelitor me kanale muzikore, Interneti WI-FI.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive - mëngjes i hershëm dhe mëngjes i vonshëm, bufe e hapur për drekë dhe darkë, çaj dhe kafe, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike dhe standard nga importi nga ora 10:00-02:00. Me pagesë: Pijet speciale nga importi, A’la Carte restorantet, verërat speciale të vjetra, lëng i freskët, shërbimi në dhomë, pijet në Bridge Bar.

 • Përmbajtja:

  Turkuaz - Restoranti kryesor me bufe (pijet nga importi nuk shërbehen), A’la Carte restorantet Miracolo (Italian), Anatolia (Turk), Lagos (Peshku), Meksikan, Lobby Bar (pijet lokale dhe të limituara nga importi prej orës 10:00 – 02:00), Bar pranë pishinës (pijet lokale dhe nga importi të limituara prej orës 10:00 – 23:00), bar në plazh (vetëm lëngje joalkoolike). Në Bridge Bar të gjitha pijet janë me pagesë. Me pagesë: mjeku, larje rrobash, kujdestare për fëmijë, telefon, fax, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, veturat për fëmijë, qendra tregtare dhe lidhja e internetit për dhoma. WI-FI interneti në Lobby është pa pagesë. 

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, me rërë, ombrellat, peshqirët dhe shtretërit janë pa pagesë. Pavionet privatë janë me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme, pishinë për fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, aerobik, Banjo Turke, sauna, gjimnastikë, futboll, mini futboll, mini golf dhe volejboll plazhi, basketboll, 4 fusha tenisi, ping-pong, shigjetari, shah, pikado janë pa pagesë. Me pagesë: pajisjet për tenis, ndriçimi dhe orët për tenis, biliardo, solarium, masazhe, SPA qendra dhe beauty salon, internet dhe lojërat kompjuterike, sportet ujore. Programe animuese për të rritur dhe fëmijë gjatë ditës, teatër i brendshëm, animacione gjatë ditës dhe në mbrëmje, netët Turke, bar, live music, Disko e hapur dhe kinema, Mini Klub për 04 - 16vjet dhe Junior Klub.


  Renovimi : 2016 - Dhomat / 2022 - Restorantin kryesor / 2023 - Lobby, Spa Center, Aquapark

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni