Rixos Beldibi

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Rixos Beldibi
 • 79 fotografi
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Ekskluzive
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Rixos Beldibi

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni