Pashas Princess

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Pashas Princess
 • 21 fotografi
 • Afer plazhit
 • Budget
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Pishinë e hapur
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Pashas Princess

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni