Meder Resort Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Meder Resort Hotel
 • 65 fotografi
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Meder Resort Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 50 km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 228 dhoma. Standard dhoma janë  (35m2, një krevat franceze, një single bed dhe një sofa bed, një banjo, max.2+2pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon ose ballkon francez, me pamje nga mali apo pishina, banjë private me vaskë/dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror (varësisht prej kushteve klimatike), telefon direkt, mini bar (ujë dhe lengjë freskuese në arritje), arkë , TV satelitor me kanale muzikore, dysheme laminati.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, dreka, ushqim i lehtë pasdite, ëmbëlsira, çaj, kafe, darka, ushqim i lehtë në orët e vona. Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore deri në ora 24.00. Akullore në orë të caktuar në Pastiqeri, Beach bar nga 10:00 – 17:00 me pijë freskuese dhe sendviqa. A’la carte restorantet me rezervim paraprak dhe një herë gjatë qëndrimit. Nuk janë të përfshira në koncept: të gjitha pijet nga importi, pijet në shishe, vera speciale, lëngjet e freskëta, ushqimi dhe pijet pas orës 24.00 dhe shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, tre bare në pozita të ndryshme përgjatë kompleksit hotelior, A’la Carte restorant. Mjeku, kujdestari i fëmijëve, larje rrobash, floktari, qendra tregtare, beauty salloni, Rent a Car janë me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi është 300 m nga hoteli, me rërë, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë. Ekziston transferi me bus deri te plazh çdo 15 min në dy drejtimet dhe është pa pagesë. (Peshqirët nuk janë në dizpozicion).

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme, për të rritur dhe fëmijë, qendra fitnesi, sauna, Banjë Turke, tereni për tenis, pingpong dhe volejboll plazhi janë pa pagesë. Me pagesë janë: ndriçimi për tenis, masazhi, Jacuzzi, qendra wellness, bilardo, sportet ujore, shkolla e zhytjes.

  Program animues gjatë ditës dhe show program në mbrëmje. Mini club për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjec me programe të ndryshme.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni