Barut Kemer Collection

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Kemer
 • Barut Kemer Collection
 • 50 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Aqua park
 • Best buy
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Qendra e qytetit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

KEMER BARUT COLLECTION – 5* - KEMER POZITA: Hotel është i vendosur në qendër të qytetit të Kemerit, 55 km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon 360. Dhoma superiore (24-28m², nje dhome gjumi dhe nje banjo, max.2 + 2pax), Dhoma superior pa ballkon (24 - 28m², nje dhome gjumi, nje banjo, salla pa ballkon, max.2 + 1pax) (73-86m², një dhomë gjumi me krevat francez, një dhomë që jetojnë me

Rreth Barut Kemer Collection

KEMER BARUT COLLECTION – 5* - KEMER

POZITA:
Hotel është i vendosur në qendër të qytetit të Kemerit, 55 km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon 360. Dhoma superiore (24-28m², nje dhome gjumi dhe nje banjo, max.2 + 2pax), Dhoma superior pa ballkon (24 - 28m², nje dhome gjumi, nje banjo, salla pa ballkon, max.2 + 1pax) (73-86m², një dhomë gjumi me krevat francez, një dhomë që jetojnë me krevat divan, një banjo me vaske dhe Jacuzzi, max.4pax), dhoma Penthouse Suit (56m², të vendosura në krye të ndërtesës, një dhomë gjumi, një banjo me dy dushe dhe dy dushe, dy ballkone, max 3 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush (vetëm në dhomat superiore pa ballkon ka vaskë), tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon direkt, mini bar (ujë, ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), të sigurt kuti, çaj, çaj dhe kafe ngritur, dysheme qilim, TV satelitor dhe kanale muzikore, internet WI-FI.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive - bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, pasdite ushqime të lehta, drekë dhe darkë të hershme për fëmijë, darkë, ushqim i lehtë në mesnatë. Të mirëpritur me koktej ëmbëlsirash dhe ushqime të lehta. Të gjitha pijet vendore dhe standarde të importuara alkoolike dhe jo-alkoolike janë pa pagesë, lëngje frutash të freskëta në Vitamin bar, A'la Carte Restorantet janë me rezervim paraprak një herë gjatë qëndrimit. Mini bar në dhomë me pije jo-alkoolike dhe birrë, rimbushet çdo ditë. Me pagesë: pijet luksoze të importuara, pijet në shishe, verërat speciale, shërbim në dhomë, nargile.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bufe të hapur, restorantet A'la Carte - Turk, ushqim i Lindjes së largët, Italian, Restorant me ushqim deti, restorant dhe bar i ushqimeve të lehta, bar në pishinë, Vitamin bar, Lobby bar, shtëpi verërash dhe Jazz & Blues bar. Me pagesë: Qendra tregtare, floktarë, pastrim kimik, mjeku, kujdestare e fëmijëve, salloni i bukurisë, telefon, fax, internet dhe lojëra kompjuterike.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin me guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe e brendshme, pishinë për fëmijë, rrëqitëse në ujë, qendër fitnessi, saunë, banjo Turke, dhoma me avull, Jacuzzi, teren tenisi, volejboll plazhi, basketboll, mini golf, sportet ujore pa motor, ping-pong. Me pagesë: sportet ujore me motor, ndriqimi dhe pajisjet për teren tenisi, bowling, masazha, SPA dhe qendra e bukurisë, sportet ujore me motor, zhytje, lojëra kompjuterike. Programe argëtuese gjatë ditës, gara në pishinë dhe në plazh, aktivitete sportive, kinema, show programe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë dhe Koncepti Bary Star për foshnje prej 00 - 2.99 vjeç: Baby alarm, karrocë, ushqim, Set banjoje për foshnje, Ngrohës për pajisjet ushqyese të foshnjeve.

RENOVIMI: dimër 2018

www.baruthotels.com
Lokacioni