TUI Blue Belek

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • TUI Blue Belek
 • 38 fotografi
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Vetëm për të rritur
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth TUI Blue Belek

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent 40 km nga aeroporti i Antalisë, 1km nga fshati më i afërt.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave është 230 në ndërtesën kryesore dhe në ndërtimin e shtëpive të liqenit. Dhoma standarde, (27m², një dhomë gjumi me sipërfaqe të hapur, të gjitha dhomat me pamje nga toka, max 2pax), Dhoma luksoze me Jacuzzi (32m², krevat francez ose dhomë dyshe me banjo, dhomat janë me xhakuzi, maks. 2 papa), Dhoma Lake House (36m², një dhomë e madhe dhe tarracë e madhe me grupin e karrigeve, kati i parë, max.2pax), Swim up dhoma (36m², një dhomë e madhe në katin e parë, në pishinë, max.2pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon ose ballkon francez, banjo konceptuale të hapur me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, arkë, mini bar (ujë dhe ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë) , çaj dhe kafe, dysheme të laminuara dhe TV satelit dhe kanale muzikore, internet WI-FI në dhomat.

 • Shërbimi:

  All Inclusive - bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë në pasdite, ëmbëlsira dhe akullore gjatë orëve të caktuara, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, çaj, kafe, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike në mes të orës 10:00-24:00 janë pa pagesë. A’la Carte restorantet janë me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, lëng i freskët portokalli vetëm në mëngjes, akullore gjatë ditës. Me pagesë: pijet e importuara, lëngu i freskët, pijet në shishe, pijet energjike, shërbimi në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Jasemin - mëngjes, A’la Carte restorantet – Kulinarium, restoranti Internacionale, Lobby bar, Vitaminë bar, bar pranë pishinës dhe në plazh si dhe bar i natës. Me pagesë: mjeku, pastrimi i rrobave dhe pastrimi kimik, kujdestare e fëmijëve, internet, telefoni, faksi, interneti, lojërat kompjuterike dhe qendra tregtare janë me pagesë shtesë. WI-FI interneti është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagësë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme, pishinë për fëmijë, rrëshqitëse të ujit, fitness qendra, banjë Turke, sauna, fushë e tenisit, volejboll plazhi, ping-pong janë pa pagesë. Me pagesë: ndriçimi në teren tenisi, pajisjet e tenisit, orët e tenisit, masazhi, sportet ujore, SPA qendra.
  Programe të lehta argëtuese, muzikë live dhe aktivitete të lehta sportive.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni