Selectum Luxury Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Selectum Luxury Resort
 • 8 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Në plazh
 • Fitness & SPA
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • WiFi falas
 • Ekskluzive
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Ideale për familje

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Selectum Luxury Resort

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni