Crystal Tat Beach

  1. Turqi
  2. Antalya
  3. Belek
  • Crystal Tat Beach
  • 71 fotografi
  • Plazh me rërë
  • Aqua park
  • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
  • Fusha Tenisit
  • Children friendly
  • Ideale për familje
  • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
  • Kids free
  • Në plazh
  • Fitness & SPA

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA - 5* - BELEK POZITA: Hoteli është i vendosur në rajonin Belek 45 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 35km nga aeroporti. VENDOSJA: Numri total i dhomave 503 në tri blloqe hoteli. Dhoma standarde me krevat marinari (23 -28m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat me krevat dopio + krevate me krevat dopio, një banjo, një dhomë gjumi, një dhomë gjumi, max.3 +

Rreth Crystal Tat Beach

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA - 5* - BELEK

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Belek 45 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 35km nga aeroporti.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 503 në tri blloqe hoteli. Dhoma standarde me krevat marinari (23 -28m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat me krevat dopio + krevate me krevat dopio, një banjo, një dhomë gjumi, një dhomë gjumi, max.3 + 2pax), Dhoma familjare (31m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, dysheme të laminuara, kuti të sigurt, mini bar (ujë dhe pije freskuese të rimbushur çdo ditë), TV satelit dhe kanale muzikore, WI-FI shërbim interneti, ballkon ose tarracë.

SHËRBIMI:
Ultimate all inclusive – 24 orë shërbim ushqimi dhe pije. Mirëmëngjes peshqir të freskët dhe pije tradicionale turke - sherbet pas mbërritjes, mëngjes, mëngjes vonë, drekë dhe darkë, dietë shuplakë, shuplakë për fëmijë të veçantë, restorante me meze të hapura gjatë ditës, shërbim akullorerie në bar nga ora 17.00-19.00, ëmbëlsira pasdite dhe çaji kafene, darke të natës në mbrëmje, të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike lokale dhe standarde, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim (fëmijët nën 7 vjeç nuk lejohen të hyjnë). Nuk përfshihen në konceptin përfundimtar gjithëpërfshirës: Premium pije alkoolike, verëra ndërkombëtare dhe speciale, shërbim në dhomë, lëngje frutash të freskëta, restorante italiane dhe meksikane A'la Carte, pije alkoolike të importuara nga ora 23.00-10.00.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor Restorante A'la Carte - turke, Peshk, meksikan dhe italisht, bar pishine, bar lobi, bar-rostiçeri dhe restorant. Dyqanet, flokët, mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, me qira një makinë, telefon, faks, internet qoshe dhe dhomë lojë janë akuzuar shtesë.

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit, me rërë, me peshqirë, shtretër dielli dhe ombrellë dielli pa pagesë. Dhoma private në plazh janë me rezervë dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Park ujor, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, 5 fusha tenisi, pingpong, volejboll, basketboll, futboll mini, volejboll plazhi. Nuk përfshihen: qendra SPA dhe Wellness, dritë reflektuese për fusha tenisi, pajisje për tenis, lojë me birila, bilardo dhe lojëra kompjuterike, të gjitha sportet e ujit, golf (shërbimi i anijes drejt Titanic Golf është pa pagesë). Programet e muzikës me skuadër shumë profesionale gjatë ditës dhe programet speciale të shfaqjes në mbrëmje. Kids Crispy Kids mini klub për fëmijët nga 04 - 12 vjeç, janë në dispozicion gjatë ditës dhe mini disko në mbrëmje.

RENOVIMI: 2012


www.crystalhotels.com.tr
Lokacioni