Club Prive By Rixos Belek

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Club Prive By Rixos Belek
 • 43 fotografi
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Plazh me rërë
 • WiFi falas
 • Fusha Tenisit
 • Hotel deluxe
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Club Prive By Rixos Belek

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni