Bellis Deluxe Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Bellis Deluxe Hotel
 • 56 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Waterpark
 • WiFi falas në vende publike
 • Animacion
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Children friendly
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Bellis Deluxe Hotel

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni