Aydinbey Famous Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Belek
 • Aydinbey Famous Resort
 • 95 fotografi
 • Plazh me rërë
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Ideale për familje
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Aydinbey Famous Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent, 45km nga qendra e Antalisë dhe 40km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 316 dhoma. Standard dhoma janë  (29m2, 2+1pax , një dhomë e fjetjes dhe një banjë), dhoma Familjare (45m2, 2+2pax, dy dhoma të ndara të fjetjes), dhe tre dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, telefon direkt, mini bar (ujë, rimbushet çdo ditë), arka, TV satelitor me kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, darka, ushqim i lehtë në mesnatë, pasdite çaj, kafe dhe ëmbëlsira, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak mund të shfrytëzohen një herë gjatë qëndrimit, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore deri në ora 02:00, akullore në koha të caktuara. Me pagesë: pijet nga importi, pijet në shishe, lëngu i freskët, kafe Turke, shërbimi në dhomë, pijet energjike.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet: BBQ restaurant, Mediteran – Peshku, bare përgjatë kompleksit të hotelit, Disco. Me pagesë: mjeku sipas kërkesës, pastrim rrobash, kujdestar i fëmijëve, qendra tregtare, floktari, telefoni dhe faxi, internet café dhe lojërat në kompjuter, rent a car. WI-FI interneti në Lobby pa pagesë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat me rërë, shtretërit dhe ombrellat janë pa pagesë. Peshqirët në plazh janë me depozitë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, banjë Turke, sauna, ping-pong, volejboll plazhi. Me pagesë: sportet ujore, masazhe, qendra e bukurisë dhe SPA, biliardo.
  Programe argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijë prej moshës 04-14 vjet.


  RENOVIMI: 2020

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni