Paloma Foresta Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Paloma Foresta Resort & Spa
 • 34 fotografi
 • Rekomandimi ynë
 • Rrethuar me gjelbërim
 • Aqua park
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Ideale për familje
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Paloma Foresta Resort & Spa

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli gjindet në regjionin Beldibi 18km nga Kemeri dhe 40km nga aeroporti i Antalyes.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 346 dhoma. Dhomat standarde (39m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2+2pax), Junior suit (48m2, një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax), Suit familjare  (75m2, një dhomë gjumi, një dhomë e ndjenjës me një derë ndërmes, një banjo, max2+2pax). Të gjitha dhomat në ndërtesën kryesore posedojnë banjo private me dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror,tel.direkt, mini bar,arkë, TV satelitor me kanale muzikore, tepsion në dysheme. Gjithashtu në anën e kopshtit janë: dhoma Garden family (45m2, me 2 dhoma gjumi të ndara me një derë, max.2+2pax) dhe duplex villa  (100m2,4+1pax) – ajri i klimatizuar në këtu ëshë ndaras dhe dysheme nga keramika, të gjitha përmbajtjet në dhomat tjera janë të njejta. Interneti WI-FI është pa pagesë.

 • Shërbimi:

  Luxury all inclusive - bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, mëngjes “organic”, dreka, darka, bufe për drekë, pasdite ushqim i lehtë, lëng i freskët vetëm për mëngjes, akullore gjatë drekës dhe darkës, A’LA Carte restaurant (Aegean dhe Ottoman) janë me rezervim paraprak,të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe nga importi, mini bar në dhoma rimbushur me lëngje, birrë dhe ujë. Nuk janë inkuadruar: pijet premium luksoze,pijet në Havana club, shërbimi në dhomë, menuja special në Piano bar, pijet në Divan Lounge, A’la Carte restoranët (Far East dhe Steak House).

 • Përmbajtja:

  Restauranti kryesor La Noblesse me bufe të hapur, A’la Carte restaurantet: Lotus (Kinez), Sunset Beach (Italian), Moonlight (ushqime deti), Garden House (Mediteran), Havana Club (international). Bare përgjat kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmive, larje robash dhe pastrimi kimik, telefoni dhe fax-i internet café dhe lojrat në kompjuter, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë rreth hotelit.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh private me rërë dhe guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë (me pagesë janë këndet private).

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe mbrendshme për të rritur dhe fëmijë, rëshqitëse në ujë,qendra fitnesi, banjo turke, sauna, tereni për tenis, mini football, volleyball, basketboll, gjimnastik, ping pong. Me pagesë janë: sportet ujore, ndriqimi për tenis, shkolla dhe pajisjet për tenis, SPA & Wellness qendra .
  Program animues gjatë ditës dhe gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show program. Mini club për fëmijë prej moshës 04-12 vjet.


  RENOVIMI: 2015

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni