Gypsophila Club Marine

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Antalya
 • Gypsophila Club Marine
 • 49 fotografi
 • SPA & Wellness
 • WiFi falas në vende publike
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness
 • Në plazh

FUN & SUN FAMILY GYPSOPHILIA MARINE– BELDIBI –KEMER – HV1 POZITA: Hoteli është i vendosur në Beldibi regjionin, 15 km nga qendëra e Kemerit dhe 40 km nga aeroporti i Antalisë. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej: 399 dhoma. Dhoma standarde (26-32m², një dhomë gjumi me një krevat francez ose dy krevate, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (39-45m², dy dhoma gjumi me derë lidhëse, një banjo, max

Rreth Gypsophila Club Marine

FUN & SUN FAMILY GYPSOPHILIA MARINE– BELDIBI –KEMER – HV1

POZITA:
Hoteli është i vendosur në Beldibi regjionin, 15 km nga qendëra e Kemerit dhe 40 km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej: 399 dhoma. Dhoma standarde (26-32m², një dhomë gjumi me një krevat francez ose dy krevate, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (39-45m², dy dhoma gjumi me derë lidhëse, një banjo, max.4pax) dhoma (45-55m², një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me derë të lidhur, një banjo, max.3pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, mini bar (ujë, pije joalkoolike, rimbushet çdo ditë), çaj, kafe dhe çaj, kuti, parket ose dysheme qeramike, bathrobe dhe pantofla, TV LCD satelitor dhe ballkon. Shërbimi: Pije gjithëpërfshirëse - pijet e mirëpritur pas mbërritjes, 24 orë ushqim dhe pije shërbimi, shërbim shuplakësh të hapur për mëngjes, mëngjes vonë, drekë, meze të pasdites, darkë, rostiçeri në mbrëmje. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, lëng frutash të freskëta gjatë mëngjesit, dietë dhe qoshe të ushqimit të shëndetshëm në restorantin kryesor, shuplakë për fëmijët, akullore gjatë ditës, shërbim ushqimor për foshnjën në çdo kohë gjatë ditës në Baby's Club, lëngje të shtrydhur të freskët në bar Vital, Restorantet e A'la Carte (Il Baggato dhe Anatolia) janë me rezervë paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: Pijet premium të importuara, VSOP konjak, vera të veçanta të importuara dhe lokale, të gjitha pije në shishe, Restoranti Hook A'la Carte është me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë, shërbim në dhomë, tub uji.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive - pije për mirëseardhje(shampanjë dhe limonadë për fëmijët), 24 orë shërbime me ushqime dhe pije, bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, ushqim i lehtë pasdite, darka, ushqim i lehtë në orët e vona. Të gjitha pijet lokale dhe nga importi alkoolike dhe jo alkoolike, lëng frutash të freskëta gjatë mëngjesit dhe këndi me ushqim të shëndetshëm në restorantin kryesor, bufe i hapur për fëmijët, akullore gjatë ditës, shërbim të ushqimit për fëmijët është në çdo kohë gjatë ditës në Baby Club, lëngje freskëta të shtrydhur në Vital bar, A'la Carte restorante me rezervim paraprak pa pagesë . Nuk janë të përfshira: Pijet premium nga importi, VSOP konjak, verëra të veçanta nga importi dhe vendore, të gjitha pijet në shishe, Hook A'la Carte restorant është me rezervëvim paraprak dhe me pagesë shtesë, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur A'la Carte restorantet: - Il Baggato (kuzhina italiane), fiksohem (Sea Food restorant), Anatolia (kuzhina turke) bare përgjatë kompleksit hotelierik. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, rent a car.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat - me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, pishinë me ujë të detit, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, banjë me avull, sauna, dhomë për relax,qendër fitnesi, terene tenisi, basketboll, volejboll, volejbol plazh, mini futboll, pingpong, gjimnastikë. Me pagesë : Masazh, sportet ujore, Wellness& SPA Qendra, masazh dhe të gjitha trajtime bukuris, shkollë zhytjeje, kalërim, mësime private. Programet argëtuese gjatë ditës, gara me ekip profesional, shfaqje të veçanta në mbrëmje, muzikë live, koncepteve të veçanta . Leo Kids Club - mini club për fëmijë me seksione për grupe të moshave të ndryshme, nga mosha 4 - 16 vjeç me programe të veçanta.

RENOVIMI: 2018

www.gypsophilamarine.com
Lokacioni