Xoria Deluxe

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Xoria Deluxe
 • 79 fotografi
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Kids free
 • Plazh me rërë dhe guralecë
 • Fitness

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Xoria Deluxe

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni