Saphir Resort & Spa

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Saphir Resort & Spa
 • 34 fotografi
 • Aqua park
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Children friendly
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Creation of description for this hotel is in progress.

Rreth Saphir Resort & Spa

Creation of description for this hotel is in progress.

Lokacioni