Holiday Park Resort

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Holiday Park Resort
 • 80 fotografi
 • Aqua park
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Pishinë e hapur
 • Fëmitë deri në 11.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Në plazh
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Holiday Park Resort

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Okurcalar, 25 km nga Side, 35 km nga Alania dhe 90 km nga aeroporti Antalya.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 268. Dhoma standarde (25-29m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare (35m2, dy dhoma gjumi pa derë ndarëse, një banjo, max 4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (rimbushjen e ujit vetëm çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), dysheme me qilim, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive  - shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, snack pasdite, darkë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri 24.00 orë. Nuk përfshihen në sistemin gjithëpërfshirës: pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije lokale në Disco club dhe pije në barin e Lobit pas orës 24.00, të gjitha pije në shishe, akullore, kokteje, kafe turke, ekspres dhe kapuçin.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për shërbimin e hapur shuplakë, bar Lobby, snack bar nga pishinë, bar plazhi. Shërbimi mjekësor, lavanderi, telefon, faks dhe internet, floktari, qendra tregtare janë pagesë shtesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralec, me shtretër diell, cadra dielli janë pa pagesë. Peshqirët e plazhit janë me depozitë. Pavioni privat (plazhi camellia) janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapur për të rriturit dhe fëmijët, tre rrëshqitjet e ujit, banjë turke, sauna, palestër, pingpong, volejboll, kungull, basketboll. Tarifa shtesë: masazh, bilardo, sportet e ujit. Programet e muzikës gjatë ditës, garat dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijët nga 04-12 vjec me programe të përditshme dhe mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni