Dizalya Palm Garden Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Dizalya Palm Garden Hotel
 • 32 fotografi
 • Afer plazhit
 • WiFi falas
 • Budget
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fëmitë deri në 12.99 vjeç - pa pagesë në hotel
 • Plazhi me guralecë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Dizalya Palm Garden Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Konaklit, 12 km në qendër të qytetit Alanya dhe 120 km nga aeroporti Antalya

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 250. Dhoma standarde (22m², një dhomë gjumi me krevat francez + 1 krevat teke, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (34m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax), 3 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, Të gjitha dhomat janë me banjo private me tush kabina dhe tharëse flokësh, sistemi qendror i ajrit që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije të lehta në arritje, pastaj vetem ujë), arkë (pagesë shtesë), laminat dhe dysheme qeramike, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive  -  Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, snacks në mesnatë, pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde prej orës 10.00 - 02.00 (pije të importuara vetëm në disa bare), restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim . Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në meny, pije speciale të importit premium, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet A'la Carte - osmane dhe mesdhetare, bar lobi, bar pishine, bar në plazh nga ora 10.00 - 18.00 duke shërbyer pije të buta, të ftohtë dhe të nxehtë dhe birrë. Doktor në kërkesë, lavanderi, babysitting, floktari, telefon, faks, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjitha fushat dhe dhomat.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralecët dhe shkëmbinjtë, 200 metra nga hoteli, me shtretër dielli dhe cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, tre rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi, pingpong, fushë tenisi, volejboll plazhi. Pa pagesë shtesë janë: sportet e ujit, prozhektor për fushë tenisi, bilardo, qendër Wellness dhe Bukuri, masazh.
  Programet zbavitëse gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 - 12 vjeç, shesh lojërash dhe mini disko në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni