Beach Club Doganay Hotel

 1. Turqi
 2. Antalya
 3. Alanya
 • Beach Club Doganay Hotel
 • 20 fotografi
 • Plazh me rërë
 • 3 fëmi pa pagesë në hotel
 • Afer plazhit
 • WiFi falas
 • Pishinë e brendshme dhe e jashtme
 • Fusha Tenisit
 • Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
 • Fitness & SPA

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona . <br/> .hotel-description {<br/> max-width: 1220px;<br/> column-count: 2;<br/> margin: 0 auto;<br/> margin-top: 30px;<br

Rreth Beach Club Doganay Hotel

Informacione më të detajuara rreth hotelit si vendndodhja, akomodimi, shërbimi, plazhi, objektet, sportet dhe argëtimi mund të gjenden më poshtë. Nëse keni pyetje shtesë, mos ngurroni të na kontaktoni me telefon ose email në një nga agjencitë tona.
 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Konakli, 7 km në qendër të qytetit Alanya, 125 km nga aeroporti Antalya. Ka autobus pa pagesë nga hoteli në Alanya

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 391 në dy ndërtesa. Dhoma standarde (24-26m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (30-40m², dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.3 + 3chd). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë ose dush, tharëse flokësh, sistem me ndarje të ndarë, telefon me dalje direkte, TV satelitor dhe kanale muzikore, mini bar (pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kettle, kuti të sigurt, dysheme të laminuara, ballkon

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – ushqim 24 orë, drekë, snack pasdite, ëmbëlsira, darkë dhe darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe disa të importuara, restorante A'la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, snacks në pishinë dhe bare plazhi 10,00-18,00 orë. Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, Pier A'la Carte është me pagesë shtesë. Pijet alkoolike ndërmjet orës 03.00 - 10.00 nuk janë shërbehen.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorant A'la Carte Ottoman (kuzhine Turke), Italiane dhe Ushqime deti, snack bar në pishinë dhe plazh. Mjeku, shërbimi i lavanderisë dhe pastrimi i thatë janë të ngarkuar shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, dyshekë janë pa pagesë. Plazhi dhe pishina peshqir janë me depozitë. Cabanas private janë me rezervim paraprakisht dhe pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, volejboll plazhi, basketboll, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh, SPA dhe qendra e bukurisë, ndriçues për fushë tenisi, bilardo. Programet e argëtimit gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Programet speciale në Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç. Shesh lojërash për fëmijë, mini Disco në mbrëmje.

 • Uebsajti i hotelit

Lokacioni