Viti i Ri në Hotel Royal G ★★★★
Golem - Shqipëri

 
 •  
  31.12.2023
 •  
  Viti i Ri 2024
 •  
  Darka Gala
 •  
  Akomodim
 
prej € 100
Oferta
Tipi i dhomës
Çmimi
 
Darka Gala
Double Room
€ 100
Për person
Darka Gala + 1 natë Akomodim
Double Room
€ 135
Për person
Nata Gala Menu

Starters
SallatëRoyal, vitello tonnato me domateconfi dhe salce caperi avokado ripieno dhe buke e ferguar, djath cruste me fruta pylli caprese sallate, gafore krokante dhe wakame. 

Personale 1
Seleksion djathra dhe proshuta te stazhonuara dne mix kroketash

Personale 2
Boul pasta: pasta, mascarpone, osobuco salce daterini, permigiano, domate confi

Personale 3
Salmon i kuruar me barishte zhuljen, salce muslin, trumze, finok

Pjata kryesore

Gjel deti tradicional, Pershesh tradicional

Embelsire
Bakllava me Pistacchio

Pije pa limit
Verë, Birrë, Ujë


 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim në Hotel
 • Coctail mireseardhje
 • Mëngjes
 • Darka GALA
 • Pije pa limit
 • Muzike live
 • Free Parking
 • Free Wi-fi

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim:

 • Çmimet janë për person
 • Femijët deri 0-4 vjec eshte pa pagese
 • Femijët nga 5-12 vjec 50% zbritje
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndë;sishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe në se rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të;udhëtimit të Fibula Air Travel