Viti i Ri në Grand Blue Fafa Hotel & SPA★★★★★

Golem, Kavaje, Shqipëri
 •  
  Viti i Ri 2024
 •  
  Nata
 •  
  Nata Gala
 •  
  Akomodim
 
 
prej €110
Paketa
Tipi i dhomës
Çmimi
 
Nata Gala
Double Room
€110
Për person
Nata Gala + 1 netë Akomodim
Double Room
€140
Për person
Nata Gala + 2 netë Akomodim
Double Room
€170
Për person
Nata Gala Menu

Kokteili i mireseardhjes
Spritz Aperol &Prosecco

Menu Nata Gala e Vitit Te Ri
Fokace Napolitane (Rozmarine,Pomodorini,Ullinj)
Antipaste Djathrash (Pecorino sardo,pecorino romano,djathe i bardhe ,djathe kackavall shoqeruar me recel fiku ,mjalte)
Sallate Avokado &Karkalec (Mix gjethesh, karkalec tempura, avokado,domate e thate, dardhe, arra, dresing portokalli )
Kroketa perimesh me krem djathi
Turshi miks
Byrek te shtepise me spinaq ,gjize
Fruta te thata (Fiq ,arra, rrush,bajame ,mjalte )

Antipaste personale
Involtini peshku me ullinj e kaperi Salmon ne furre, me miks farash Karkalec tempura me krem gorgonzola

Pjate e pare
Pakeri me karkalec e krem kungulli

Pjate e dyte
Fileto peshku shoqeruar me perime julienne dhe krem asparagu

Pjate e trete
Gjel deti i pjekur ne furre me gjalp dhe aromatizuar me rozmarine, shoqeruar me pershesh tradicional

Embelsire
Bakllava me fistik Fruta te stines

Pije pa limit
(Vere e bardhe Italiane Chardonnay, vere e kuqe Cabernet, pije freskuese, lengje frutash, konjak, uje)Në çmim përfshihet

 • Akomodimi
 • Mëngjesi
 • Qendra SPA
 • Pishina e brendshme
 • Femijet : 0 –4.9 Falas
 • Femijet : 5 - 10.9 –30% Ulje
 • Parking
 • WI-FINë çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesëe detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnëkushtet e përgjithshme tëudhëtimit tëFibula Air Travel