Viti i Ri në Bonita Luxury Resort ★★★★
Golem - Shqipëri

 
 •  
  31.12.2023
 •  
  Viti i Ri 2024
 •  
  Darka Gala
 •  
  Akomodim
 
prej € 100
Oferta
Tipi i dhomës
Çmimi
 
Darka Gala
Double Room
€ 100
Për person
Darka Gala + 1 natë Akomodim
Double Room
€ 130
Për person
Nata Gala Menu

Antipasta

Bruschetta Mix

Mix Djathrash
Mozzarelline, Emental, Pecorino, Gorgonzola, Bri, Recel pikant, Mjaltë

Mix Proshutash
Sallam Milano, Sallam Pikant, Bresaola, Arrosto

SallatëBonita
Iceberg, Rukola, Avokado, Arra, Rrush i thatë, Radicchio, Pomodorini

Perime tëziera
Brokoli, Lulelakër, Karrota, Spinaq me Stika

Carpaccio Vici

Grana, Rukola, SalcëLimoni

Salca tëndryshme
Malixhano, Ricotta, Caesar, Sweet chilli


Pjata Mesore
Qofte perime

Byrek Shtëpie Mix
Me tëbrendshme gjel deti, Lakra tëegra

Patate Novele
Salcëtartufi

Biss Pastash
Ravioli Ricotta, Spinaq, Sherebele
Rizoto Porcini, Pomodorini


E dytë- Fileto Viqi
SalcëDemiglas, Cipolline tëkaramellizuara

E tretë - Tradicionale
Gjel Deti me përshesh

Embëlsirë

Bakllava, Kadaif, Panna cotta

Pije pa limit
Verë, Birrë, Raki, Pije freskuese, Ujë


 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim nëHotel
 • Coctail mireseardhje
 • Mëngjes
 • Darka GALA
 • Pije te perfshira
 • Muzike live
 • Dj & Grup Valltarësh
 • Shorte & Dhurata për fëmijë
 • Free Parking
 • Free Wi-fi

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë

Shënim:

 • Çmimet janë për person
 • Femijët deri 0-5 vjec eshte pa pagese
 • Femijët nga 6-12 vjec 50% zbritje
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe në se rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel