Udhëtim në Budapest | 4 ditë

Fibula Travel, ju ofron udhëtim në Budapest me shërbim fjejtje me mëngjes si dhe transferin aeroport - hotel - aeroport.
 •  
  Nisje me 14 Prill
 •  
  4 ditë
 •  
  Bed & Breakfast
 •  
  Tirana Airport
 
+
 
prej € 319

 

Nisje
Tipi i dhomës
Shërbimi
Udhëtimi
Çmimi prej
 
14 Prill
Double Room
Bed & Breakfast
4 ditë
€ 319
Për person
18 Maj
Double Room
Bed & Breakfast
4 ditë
€ 319
Për person
Detajet e udhëtimit

Nisja
14 Prill

Dita e Parë: 
Fluturimi Direkt Tiranë - Budapest. Nisja më 07:05 - Arritje në Budapest më 08:35. Transferi për në Szetendre. Vizitë në Szentendre dhe Vishegrad. Kthiminë Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.


Dita e Dytë: 
Mëngjesi në Hotel.
Vizitë: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës, Kodra Gellert, Kisha e Shën Matias, Fjetje në Hotel.


Dita e Tretë: 
Mëngjesi në Hotel.
Vizitë në Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela, Fortesa e Peshkatarit dhe Kështjella në Buda. Fjetje në Hotel.


Dita e Katërt: 
Mëngjesi në Hotel.
Transferi për në Qendër Tregtrare. Të lirë deri Pasdite. Transferi në aeroportin e Budapestit. Fluturimi direkt Budapest - Tiranë. Nisja më 19:30 - Arritje më 21:00.
Në çmim përfshihet

 • Biletat e aeroplanit
 • Transferi nga aeroporti në hotel dhe anasjelltas
 • Akomodim në hotel me 3*
 • Mëngjeset sipas programit
 • Shëtitjet me autobus sipas programit
 • Shoqërues në shqip gjatë qëndrimit jashtë Kosovës
 • Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 30x 20cm
Në çmim nuk përfshihet

 • Shpenzimet shtesë
 • Gjithçka që nuk është përmendur në këtë program.
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Shënime:

 • Çmimet janë për person dhe janë të vlefshme kur udhëtojnë të paktën dy persona
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • Oraret e nisjes dhe arritjes mund te variojn ne base te orarit te kompanis ajrore
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe në se rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel