Hotel Radika Resort

HOTEL RADIKA RESORT★★★★★
Mavrovë - Maqedoni

 
 •  
  Pranverë - Verë
 •  
  nata
 •  
  Me mëngjes
 •  
  Akomodim
 
 
nga € 39
Tipi i dhomës
Shërbimi
DBL
SNGL
 
Standard Superior
Bed & Breakfast
€ 39
€ 59
Për person
Junior Suite
Bed & Breakfast
€ 47
€ 71
Për person
Apartment & Duplex Apartment
Bed & Breakfast
€ 55
€ 83
Për person
Presidential Apartment
Bed & Breakfast
€ 120
€ 205
Për person

 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim në Hotel
 • Mëngjesi
 • Taksa turistike, Sigurimi, TVSH
 • Fëmijet deri 0-3.99 vjeç FREE (akomoduar me prindërit)
 • Qendër SPA & Fitness: Pishinë të Jashtme, Pishinë të Brendshme, Jakuzi, Sauna, Banja me avull, Pishinë Private Kabina
 • Lojëra argëtuese: Pingpong, Futboll tavoline
 • Kopsht i brendshëm dhe i jashtëm
 • Parking
 • Internet, IP/TV

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Dreka 15€ për person
 • Darka 15€ për person
 • Fëmijet deri 4-12 vjeç 15€ për netë (akomoduar me prindërit)
 • Personi i tretë në dhomë paguan 25€ për netë

Shënim

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • Për të hyrë në Republikën e Maqedonisë duhet të keni një certifikatë për vaksinën minimum prej 14 ditë nga doza e dytë para hyrjes në vend.
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel