Hotel Mediteran

Hotel Mediteran (Ulqin) ofron pamje panoramike të detit Adriatik dhe qytetit të vjetër të Ulqinit nga pishina.
Dhomat kanë ballkone të mëdha me pamje nga qyteti ose nga deti. Ato vijnë me Wi-Fi falas, TV satelitor, minibar dhe ajër të kondicionuar.
Restoranti në Hotel Mediteran ofron një mëngjes të pasur, drekë dhe darkë të shërbyer në bazë të shërbimit. Ju gjithashtu mund të shijoni specialitete peshku në restorantin à la carte me një tarracë dhe pamje nga deti.
Kompleksi përmban një tarracë në natyrë, si dhe një tarracë dielli në pishinë me pamje mbi qytetin e vjetër dhe detin Adriatik. Ekziston një sallë konferencash për deri në 125 persona dhe një sallë e madhe banketi për deri në 500 pjesëmarrës.

 •  
  Vera 2022
 •  
  Nata
 •  
  Half Board
 •  
  Akomodim
 
 
nga € 50
Periudha
Tipi i dhomës
Qendrimi minimal
Shërbimi
Çmimi
 
04.09.2022 - 01.10.2022
Superior Garden View
2 netë
Half Board
€ 50
Për person/nata

 

Në çmim përfshihet

 • Akomodim ne Hotel
 • Mëngjesi dhe Darka
 • Pishina
 • Parking
 • Wi-Fi
 • Fëmija e parë 0-5,99 Pa pagesë
 • Fëmija i dytë +50% zbritje
 • Fëmija nga 6-11.99 -50% zbritje
 • Dhoma teke paguhet +50%

Në çmim nuk përfshihet

 • Transferi
 • Shërbimet shtesë
 • Taksa Turistike

Shënim

 • Çmimet janë për person
 • Pagesa është e detyrueshme në Euro
 • Taksa turistike paguhet ne recepsion të hotelit nga vet klienti
 • Për të hyrë në Republikën e Malit të Zi duhet të keni një certifikatë për vaksinën minimum prej 14 ditë nga doza e dytë para hyrjes në vend.
 • E rëndësishme: 100% pagesë e detyrueshme për rezervimin, dhe nëse rezervimi anulohet, paguhen 100% penallti.
 • Vlejnë kushtet e përgjithshme të udhëtimit të Fibula Air Travel